To kamper denne uka: Ranheim-kampen er årets #VIERLSK-kamp

Allerede onsdag venter bortekamp mot Odd i Skien, før vi på lørdag inviterer til årets #VIERLSK-kamp når Ranheim gjester Åråsen.

Annonse:

Fire kamper gjenstår av årets sesong i OBOS-ligaen. To av dem skal spilles denne uka. På onsdag reiser vi til Skien for å møte Odd, mens på lørdag er det duket for ny hjemmekamp på Åråsen. 

Her kan du kjøpe billett til bortefeltet i Skien!

#VIERLSK-kampen er den årlige begivenheten der bedriftsmarkedet utfordrer privatmarkedet til å møte opp og støtte klubben litt ekstra. Konseptet er enkelt: jo flere tilskuere på Åråsen, desto større inntekter til LSK. 

Her kan du kjøp billett til lørdagens kamp på Åråsen!

Så langt har en rekke bedrifter og samarbeidspartnere allerede sagt ja til å støtte klubben med 102 kroner ekstra per tilskuer i årets nest siste hjemmekamp mot Ranheim. Det beløpet vil vi selvfølgelig skal bli enda høyere. 

Har din bedrift lyst til å bidra med et valgfritt kronebeløp per tilskuer til #VIERLSK-kampen?
Ta kontakt med: Jørgen Heen Enger: [email protected] eller Kari Herredsvela: [email protected]
 

Hva får bedriften ved å stille opp?

Navnprofilering på Roll-up som plasseres i VIP-området på Åråsen.

Navnprofilering på storskjerm under selve kampen.

Logoprofilering på Led Boards under selve kampen om din bedrift støtter med kr 3,- eller mer pr tilskuer som kjøper billett.

I tillegg vil din bedrift få billetter til selve kampen:

1,- kr - 5 billetter

2,- kr - 10 billetter

3,- kr - 15 billetter

4,- kr - 20 billetter

5,- kr - 25 billetter

Se høydepunktene fra fredagens hjemmekamp mot Lyn:


Annonse fra Obos-ligaen: