Fire kamper gjenstår før landslagspausen

Om bare to dager venter en ny kamp, når Sogndal kommer på besøk i cupens 3. runde. I løpet av de neste to ukene spiller vi fire kamper før en ny landslagspause venter.

Annonse:

Tre av de fire kampene spilles på Åråsen, fordelt på tre forskjellige turneringer - med andre ord er det mye å glede seg til!

Sogndal på onsdag

Onsdag 28. oktober kl. 18:00 kommer Sogndal på besøk til Åråsen for å spille tredje runde i NM. Dette er en viktig kamp på veien mot Ullevaal, og vi håper at så mange som mulig tar turen til Åråsen for å støtte oss!

Til denne kampen har vi satt ned billettprisene betraktelig.

Vi minner om at kampen er inkludert i sesongkortet for alle sesongkortinnehavere. Alle sesongkortinnehavere ble kontaktet for en stund siden og fikk muligheten til å reservere sin faste plass til kampen. Fristen for å reservere plassen har nå gått ut, og det kan derfor hende at den faste plassen din allerede er kjøpt av noen andre.

Det er likevel fortsatt mulig å løse inn billett til kampen. For å løse inn billetten, ta kontakt på [email protected]

Kjøp billet her

Start på bortebane

Søndag 1. november kl. 17:00 er det duket for en ny kamp i Eliteserien når vi gjester Sparebanken Norge Arena Kristiansand for å møte Start.

Vi får 793 billetter tilgjengelig i første omgang. Hvis disse blir utsolgt, kan vi få tilgang til omtrent dobbelt så mange.

Kjøp billett til bortefeltet her

Ny Europa-kveld på Åråsen

Torsdag 5. november kl. 18:45 spiller vi vår nest siste hjemmekamp i Europa League mot tsjekkiske Viktoria Plzeň.

Kjøp billett her

Årets #VIERLSK-kamp støtter Lykkelaget

Den siste kampen før landslagspausen spilles mot Aalesund på Åråsen søndag 8. november kl. 17:00. Dette er også årets #VIERLSK-kamp.

Konseptet er enkelt: Jo flere tilskuere som fyller tribunene på Åråsen, desto større blir inntektene til LSK og Lykkelaget. Vi oppfordrer derfor alle som har mulighet, til å ta turen på kamp!

Overskuddet fra kampen går til Lykkelagets oppussingsprosjekt på barneavdelingen ved Akershus universitetssykehus (Ahus). Målet er å skape en triveligere sykehushverdag for barn, familier og ansatte.

Les mer om Lykkelaget her

 

Annonse fra Eliteserien: