Fanzone og ansiktsmaling - dette skjer på kampdag!

Årets første hjemmekamp nærmer seg, og her får du full oversikt over hva som skjer på kampdag.

Annonse:

Fanzone utenfor Meny Åråsen

Årets første fanzone gjennomføres utenfor Meny Åråsen i forkant av helgens kamp. Dørene åpner 11:30 og vi holder på til 13:30. Her blir det mange morsomme aktiviteter og konkurranser - helt gratis!

Test ut fotballdart, lykkehjul, shootout, blazepod, rebusquiz, fotballbinge og minigraver – i tillegg til giveaways og mye, mye mer. Vi anbefaler alle å ta turen innom!

Ansiktsmaling

Utenfor Åråsen, på siden ved billettluka, kommer Romerike Sparebank til å ha en egen stand med ansiktsmaling. Kom innom før kamp for å gjøre deg klar til å heie frem gutta til tre poeng!

Har du enda ikke kjøpt billett? Sikre deg plass til årets første hjemmekamp her!

Romerike Sparebank inviterer lokale idrettslag med på kamp

Hovedsponsor Romerike Sparebank er med som kampsponsor til denne kampen og sammen med de inviterer vi lokale idrettslag med på kamp!

Alle som melder seg på får gratisbilletter på familietribunen (RB-tribunen). Det er 1500 billetter tilgjengelig, og mange lag har allerede sendt inn sine bestillinger, så her må du være kjapp dersom du skal få billetter til ditt lag.

Dersom ditt idrettslag ikke har mottatt mail med link - ta kontakt med [email protected]

Vi sees på kamp!

Annonse fra Eliteserien: