LSK spillerne hylles med fyrverkeri på varemessa mellom kl 1900-1930 søndag 03.12

Etter cupfinalen på søndag kommer spillerne tilbake til Lillestrøm. Der blir de feiret med et fantastisk fyrverkeri

Lillestrøm Sportsklubb spiller cupfinale søndag 03.12 kl 1315 på Ullevål.

Dette er den siste kampen i klubbens 100 års jubileum og spillere, trenere og hele klubben skal hylles med fyrverkeri ved Norges Varemesse når spillerne ankommer scenen et sted mellom 1900-1930 på søndag kveld. Dette vil foregå rett utenfor hovedinngangen til Norges Varemesse – spillerne skal opp på scenen som dere vil se der og fyrverkeriet avfyres ved gangveien og ned mot vannet.

- Går det veien på Ullevål vil fyrverkeriet både være for å hylle spillerne og trenere, samtidig et verdig punktum for klubbens 100 års jubileum, sier LSKs daglig leder Robert Lauritsen.

Annonse fra Eliteserien: