Kontaktinformasjon Lillestrøm Sportsklubb

Post- og besøksadresse:

Lillestrøm Sportsklubb
C.J. Hansensvei 7
2007 Kjeller

Sentralbord Lillestrøm Sportsklubb
Telefon 63 80 56 60
Mailadresse: lsk@lsk.no

Administrasjon:

   

Daglig leder
Anita Westby
Mobil: 951 48 232
Faks: 63 80 56 70
Epost: anita.westby@lsk.no

 


 




Driftsjef / daglig leder LSK-shop
Frank Grønlund
Mobil: 97 74 34 26 
Faks: 63 80 56 70
Epost:
frank@lsk.no

Økonomiavdelingen:

Controller
Svein Asmyhr
Mobil: 90 61 61 32
Faks: 63 80 56 70
Epost:
svein@lsk.no
Regnskapssjef
Linda Djupnes
Mobil: 92 22 92 27
Faks: 63 80 56 70
Epost:
linda@lsk.no
Regnskapskonsulent
Line Støre Kile
Mobil: 45 41 94 69
Faks: 63 80 56 70
Epost:
line@lsk.no

Marked / Media:

Markedsdirektør
Robert Lauritsen
Mobil: 90 77 51 86
Faks: 63 80 56 70
Epost:
robert@lsk.no
   
Salgssjef privatmarked
Truls Olsen
Mobil: 92 89 31 96
Faks: 63 80 56 70
E-post:
truls@lsk.no
Markedskoordinator
Anita Eriksen
Mobil: 92 09 09 79
Faks: 63 80 56 70
Epost:
anita@lsk.no
Billettansvarlig privatmarked
Lisbeth Tørres Blomberg
Mobil: 91 67 01 31
Faks: 63 80 56 70
Epost:
lisbeth@lsk.no

 

 

Kom munikasjonssjef
Ole Kristian Bakkene
Mobil: 97 97 25 15
Faks: 63 80 56 70
Epost:
okb@lsk.no

Mediekonsulent
Aleksander Neely
Mobil: 40 49 11 99
Faks: 63 80 56 70
Epost:
aleksander@lsk.no

Sportsavdelingen:

Sportsdirektør
Torgeir Bjarmann
Tlf: 63 80 56 60
Faks: 63 80 56 70
Epost: lsk@lsk.no

Sportsadministrator
Simon Mesfin
Mobil: 938 21 793
Faks: 63 80 56 70
Epost: simon@lsk.no

 
 

Utviklingsansvarlig
Roy-Kenneth Torkildsen
E-post:
rkt@lsk.no

Drift / Eiendom:

 




Driftsjef
Kjell Hulby
Mobil: 91 54 56 99
Faks: 63 80 56 70
Epost:
hulby@lsk.no




Kjøkkensjef
Thomas Olsen
Mobil: 92 01 39 37
Faks: 63 80 56 70
Epost:
thomas@lsk.no




Systemansvarlig
Kjell Nystrøm
Mobil: 47 27 46 60
Faks: 63 80 56 70
Epost:
kjell.nystroem@lsk.no




Banemester
Terje Hveding
Mobil: 91 67 01 47
Faks: 63 80 56 70
Epost:
thv@lsk.no
Baneassistent
Finn Gundersen
Mobil: 93 65 68 22
Faks: 63 80 56 70
Epost:
finn@lsk.no
Baneassistent



Norman Christiansen



Mobil: 92 61 41 74



Faks: 63 80 56 70

 

LSKs ungdomsavdeling

Avd. leder UA
Espen Søgård
Mobil: 90 04 27 61
Faks: 63 80 56 70
Epost: espen@lsk.no



Ønsker du kontakt, men ikke vet helt hvem du skal kontakte? Ring til 63 80 56 60 eller send en e-post til lsk@lsk.no .

Kontaktinformasjon LSK-organisasjonen

LSK-styret 201 3

Kontakt styret på lsk@lsk.no

Leder
Heidi Scheie

Nestleder
Bjørnar Sollie

Styremedlem 3
Henning Harborg

Styremedlem 4
Anja Snedsbøl

Styremedlem 5
Jo Henning Espevalen

Styremedlem 6
Bjørn Sandberg

Styremedlem 7
Ronny Blomseth

Styremedlem 8
Bjarne Sognnæs


Ungdomsavdelingens styre 2013:
Leder
Tina S. Grønlund



tina.svensson@lillestrombanken.no

Nestleder
Bjørnar Sollie
bjornar.sollie@obos.no

Medlem, Turneringsleder
Ann Kristin (Anki) Mikalsen
anki@lsk.no

Sportslig leder
Jøran Skøien

Medlem, kioskansvarlig
Mette-Lill Olaisen Midtflø

Medlem, utstyr/materiell/Web
Ove Hjertenes
ove.hjertenes@gmail.com

Medlem
Siw Hellegaard
siw.hellegaard@netcom-gsm.no

Medlem
Rune Vieskar
rune.vieskar@perkinelmer.com



LSK AS styret 2013:
Leder
Per Mathisen
E-post: per@aakrene-mek.no

Styremedlem
Owe Halvorsen

Styremedlem
Torgeir Bjarman


LSK-hallen AS:

Styreleder
Frank Grønlund

Styremedlem
Per Mathisen
E-post: per@aakrene-mek.no

Styremedlem
Svein Asmyhr
E-post: svein@lsk.no

Styremedlem
Jo Henning Espevalen
E-post: jo.henning.espevalen@gmail.com


Åråsen Eiendom AS:
Styreleder

Owe Halvorsen

Nestleder
Einar Krokan

Styremedlem
Per Mathisen

Styremedlem
Frank Grønlund

Styremedlem
Aarstein Rebne

 

Åråsen Stadion AS:

Leder
Per Mathisen
E-post: per@aakrene-mek.no

Nestleder
Henning Harborg
E-post: hhr@thommessen.no

Styremedlem
Jo Henning Espevalen

Styremedlem
Anita Bakke Westby

Styremedlem
Bjørnar Sollie

Styremedlem
Lasse Kjus

Styremedlem
Ola Emil Heggset

Styremedlem
Anita Orlund

 

omoijuanfo-2-trening-110414-AN.jpg
Siste nytt
Treningsplanen ut april oppdatert
LSK-spillerne får et par dager treningsfri, ellers er det fullt kjør på treningsfeltet på...
Tommy Høiland
Siste nytt
Høiland scoret sine første LSK-mål
- Deilig å få scoret mine første mål for klubben. Dette skal jeg ta med meg til vi møter ...
generelt
Siste nytt
Banket Moss 5-1
Tommy Høiland, Joachim Osvold, Fred Friday og Moryké Fofana scoret da Moss ble slått sønd...
I med og motgang banner supporter
Siste nytt
Bli med Kanari-Fansen til Bergen
Mandag 21. april blir det nytt tøft oppgjør på Brann stadion. Kanari-Fansen reiser over f...

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

Treningsplanen ut april oppda...

Høiland scoret sine første LS...

Banket Moss 5-1

Bli med Kanari-Fansen til Bergen

Høydepunkter: LSK - Viking

- Føles tungt

Mest lest
Åpner borte mot Haugesund
Spilleplanen for Tippeligaen 2014 er kl...
Sesongkort på billigsalg
Har du ikke funnet ut av hvor mye det k...
-En drøm å få spille for LSK
- Endelig er Tommy på plass igjen

Kamper

Se alle

Partnere