Kontaktinformasjon Lillestrøm Sportsklubb

Post- og besøksadresse:

Lillestrøm Sportsklubb
C.J. Hansensvei 7
2007 Kjeller


Sentralbord Lillestrøm Sportsklubb
Telefon 63 80 56 60

Mailadresse: lsk@lsk.no

Administrasjon:

   

Daglig leder

Anita Westby

Mobil: 951 48 232
Faks: 63 80 56 70
Epost: anita.westby@lsk.no

 








 

 

Driftsjef / avdelings leder LSK-shop    

Frank Grønlund
 

Mobil: 97 74 34 26 

Faks: 63 80 56 70

Epost: frank@lsk.no

Økonomiavdelingen:

 

Controller 

Svein Asmyhr

Mobil: 90 61 61 32
Faks: 63 80 56 70
Epost:
svein@lsk.no

 

Regnskapssjef
Linda Djupnes

 

Mobil: 92 22 92 27
Faks: 63 80 56 70
Epost:
linda@lsk.no

 
 

Marked / Media:

 

Markedsdirektør

Robert Lauritsen

 

Mobil: 90 77 51 86

Faks: 63 80 56 70

Epost: robert@lsk.no

   

 

 

Salgssjef privatmarked

Truls Olsen

Mobil: 92 89 31 96
Faks: 63 80 56 70
E-post:
truls@lsk.no

 
 
 
 
 

 

 

Medieansvarlig

Aleksander Neely

Mobil: 40 49 11 99
Faks: 63 80 56 70
Epost:
aleksander@lsk.no

Sportsavdelingen:

 

Sportsdirektør

Torgeir Bjarmann

Tlf: 63 80 56 60
Faks: 63 80 56 70
Epost: lsk@lsk.no

 

Sportsadministrator

Simon Mesfin

Mobil: 938 21 793
Faks: 63 80 56 70
Epost: simon@lsk.no

 
 

 

Utviklingsansvarlig

Roy-Kenneth Torkildsen

E-post:
rkt@lsk.no

Drift / Eiendom:

 
 
 

 

Kjøkkensjef

Thomas Olsen

Mobil: 92 01 39 37
Faks: 63 80 56 70
Epost:
thomas@lsk.no



 

Systemansvarlig

Kjell Nystrøm

Mobil: 47 27 46 60
Faks: 63 80 56 70
Epost:
kjell.nystroem@lsk.no



 

Banemester

Terje Hveding

 

Mobil: 91 67 01 47
Faks: 63 80 56 70
Epost:
thv@lsk.no

 

Baneassistent

Finn Gundersen

Mobil: 93 65 68 22
Faks: 63 80 56 70
Epost:
finn@lsk.no

Baneassistent

Norman Christiansen

Mobil: 92 61 41 74

 

 

LSKs ungdomsavdeling

Avd. leder UA

Espen Søgård

Mobil: 90 04 27 61
Faks: 63 80 56 70
Epost: espen@lsk.no









Ønsker du kontakt, men ikke vet helt hvem du skal kontakte? Ring til 63 80 56 60 eller send en e-post til lsk@lsk.no .







Kontaktinformasjon LSK-organisasjonen

LSK-styret 2014

Kontakt styret på lsk@lsk.no

 

Leder

Heidi Scheie

 

Nestleder

Bjørnar Sollie

 

Styremedlem 3

Henning Harborg

 

Styremedlem 4

Anja Snedsbøl

 

Styremedlem 5

Jo Henning Espevalen

 

Styremedlem 6

Bjørn Sandberg

 

Styremedlem 7

Ronny Blomseth

 

Styremedlem 8

Bjarne Sognnæs





Ungdomsavdelingens styre 2014:



Leder

Tina S. Grønlund

tina.svensson@lillestrombanken.no

 

Nestleder

Bjørnar Sollie

bjornar.sollie@obos.no

 

Medlem, Turneringsleder



Sportslig leder 

Jøran Skøien

 

Medlem, kioskansvarlig

Mette-Lill Olaisen Midtflø

 

Medlem, utstyr/materiell/Web

Ove Hjertenes
 

ove.hjertenes@gmail.com

 

Medlem

Siw Hellegaard
 

siw.hellegaard@netcom-gsm.no

 

Medlem


Rune Vieskar

rune.vieskar@perkinelmer.com









LSK AS styret 2013:



Leder


Per Mathisen

E-post: per@aakrene-mek.no

 

Styremedlem

Owe Halvorsen

 

Styremedlem

Torgeir Bjarman 



LSK-hallen AS: 



Styreleder

Frank Grønlund



Styremedlem

Per Mathisen

E-post: per@aakrene-mek.no



Styremedlem

Svein Asmyhr

E-post: svein@lsk.no







Styremedlem

Jo Henning Espevalen

E-post: jo.henning.espevalen@gmail.com





Åråsen Eiendom AS:



Styreleder


Owe Halvorsen



Nestleder

Einar Krokan




Styremedlem

Per Mathisen



Styremedlem

Frank Grønlund




Styremedlem

Aarstein Rebne



Åråsen Stadion AS: 




Leder

Per Mathisen

E-post: per@aakrene-mek.no

 

Nestleder

Henning Harborg

E-post: hhr@thommessen.no

 

Styremedlem

Jo Henning Espevalen

 

Styremedlem


Anita Bakke Westby

 

Styremedlem

Bjørnar Sollie




Styremedlem

Lasse Kjus



Styremedlem

Ola Emil Heggset

 

Styremedlem

Anita Orlund

 

vierlsk-16-9-gul copy.jpg
Siste nytt
29 kroner per tilskuer til #VIERLSK-kampen
To nye bedrifter er med på #VIERLSK-kampen!
kick-off-photoshoot-vierlsk-AN-37
Siste nytt
Kanari-Fansen støtter #VIERLSK
Kanari-Fansen støtter #VIERLSK på stadig nye måter!
norway-cup-lsk-280713-ES-07
Siste nytt
LSK er på Norway Cup i dag!
LSKs førstelagsspillere befinner seg i dag på Ekebergsletta!
feiring-fofana-lsk-godset-130614-SC.jpg
Siste nytt
Kjøp Høstpakka før Brann-kampen!
Benytt anledningen til å sikre deg adgang til resten av LSKs hjemmekamper til en god pris...

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

29 kroner per tilskuer til #V...

Kanari-Fansen støtter #VIERLS...

LSK er på Norway Cup i dag!

Kjøp Høstpakka før Brann-kampen!

Følg LSKs treninger før Brann-kampen!

Høydepunkter: AAFK - LSK 1-1

Mest lest
Åpner borte mot Haugesund
Spilleplanen for Tippeligaen 2014 er kl...
Sesongkort på billigsalg
Har du ikke funnet ut av hvor mye det k...
-En drøm å få spille for LSK
- Endelig er Tommy på plass igjen

Kamper

Se alle

Partnere