Kontaktinformasjon Lillestrøm Sportsklubb

Post- og besøksadresse:

Lillestrøm Sportsklubb
C.J. Hansensvei 7
2007 Kjeller


Sentralbord Lillestrøm Sportsklubb
Telefon 63 80 56 60

Mailadresse: lsk@lsk.no

Administrasjon:

Daglig leder

Anita Westby Bjerke

Mobil: 951 48 232
Faks: 63 80 56 70
Epost: anita.bjerke@lsk.no

 

Driftsjef / avdelings leder LSK-shop    

Frank Grønlund
 

Mobil: 97 74 34 26 

Faks: 63 80 56 70

Epost: frank@lsk.no

Økonomiavdelingen:

 

Controller 

Svein Asmyhr

Mobil: 90 61 61 32
Faks: 63 80 56 70
Epost:
svein@lsk.no

 

Regnskapssjef
Linda Djupnes

 

Mobil: 92 22 92 27
Faks: 63 80 56 70
Epost:
linda@lsk.no

Marked/Media

 

Markedsdirektør

Robert Lauritsen

 

Mobil: 90 77 51 86

Faks: 63 80 56 70

Epost: robert@lsk.no

 

 

Arangementssjef 

Truls Olsen

Mobil: 92 89 31 96
Faks: 63 80 56 70
E-post:
truls@lsk.no

Medieansvarlig på hjemmekamper

Aleksander Neely

Mobil: 40491199
E-post: ajn@lsk.no

 

 

Sportsavdelingen:

 

Sportsdirektør

Torgeir Bjarmann

Tlf: 63 80 56 60
Faks: 63 80 56 70
Epost: lsk@lsk.no

 

Sportsadministrator

Simon Mesfin

Mobil: 938 21 793
Faks: 63 80 56 70
Epost: simon@lsk.no

 

Utviklingsansvarlig

Roy-Kenneth Torkildsen

E-post:
rkt@lsk.no

Drift / Eiendom:

 

 

Kjøkkensjef

Thomas Olsen

Mobil: 92 01 39 37
Faks: 63 80 56 70
Epost:
thomas@lsk.no



 

Systemansvarlig

Kjell Nystrøm

Mobil: 47 27 46 60
Faks: 63 80 56 70
Epost:
kjell.nystroem@lsk.no



 

Banemester

Terje Hveding

 

Mobil: 91 67 01 47
Faks: 63 80 56 70
Epost:
thv@lsk.no

 

 

Baneassistent

Norman Christiansen

Mobil: 92 61 41 74

 

 

LSKs ungdomsavdeling

Avd. leder UA

Espen Søgård

Mobil: 90 04 27 61
Faks: 63 80 56 70
Epost: espen@lsk.no









Ønsker du kontakt, men ikke vet helt hvem du skal kontakte? Ring til 63 80 56 60 eller send en e-post til lsk@lsk.no .







Kontaktinformasjon LSK-organisasjonen

LSK-styret 2014

Kontakt styret på lsk@lsk.no

 

Leder

Heidi Scheie

 

Nestleder

Bjørnar Sollie

 

Styremedlem 3

Henning Harborg

 

Styremedlem 4

Anja Snedsbøl

 

Styremedlem 5

Jo Henning Espevalen

 

Styremedlem 6

Bjørn Sandberg

 

Styremedlem 7

Ronny Blomseth

 

Styremedlem 8

Bjarne Sognnæs





Ungdomsavdelingens styre 2014:



Leder

Tina S. Grønlund

tina.svensson@lillestrombanken.no

 

Nestleder

Bjørnar Sollie

bjornar.sollie@obos.no

 

Medlem, Turneringsleder



Sportslig leder 

Jøran Skøien

 

Medlem, kioskansvarlig

Mette-Lill Olaisen Midtflø

 

Medlem, utstyr/materiell/Web

Ove Hjertenes
 

ove.hjertenes@gmail.com

 

Medlem

Siw Hellegaard
 

siw.hellegaard@netcom-gsm.no

 

Medlem


Rune Vieskar

rune.vieskar@perkinelmer.com



 

Åråsen Eiendom AS:



Styreleder


Heidi Scheie



Nestleder

Owe Halvorsen




Styremedlem

Per Mathisen



Styremedlem

Henning Harborg


Styremedlem

Per Berg



Styremedlem

Ronny Blomseth

 

Styremedlem

Roy Tselentis




 

J15lsk
Siste nytt
På kamp med Zinedine Zidane
Jenny og Silje fra LSK J15 har vært i Madrid for å spille Coerver
moen-feiring-lsk-haugesund-310814-SC.jpg
Siste nytt
Billetter til Start-kampen
Vi anbefaler å kjøpe billett på forhånd.
Norge
Siste nytt
Fikk bank av Portugal
Emil Ødegaard, Arne Holter og resten av G15-landslaget tapte stort mot Portugal.
haglund-2-trening-110414-AN.jpg
Siste nytt
Treningsplanen er oppdatert
Følg LSKs treninger fram mot Start-kampen.

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

På kamp med Zinedine Zidane

Billetter til Start-kampen

Fikk bank av Portugal

Treningsplanen er oppdatert

Hobber Nilsen dømmer LSK-Start

Stem frem norges beste fotballspillere!

Mest lest
Åpner borte mot Haugesund
Spilleplanen for Tippeligaen 2014 er kl...
Sesongkort på billigsalg
Har du ikke funnet ut av hvor mye det k...
-En drøm å få spille for LSK
- Endelig er Tommy på plass igjen

Kamper

Se alle

Partnere