Kontaktinformasjon Lillestrøm Sportsklubb

Post- og besøksadresse:

Lillestrøm Sportsklubb
C.J. Hansensvei 7
2007 Kjeller

Sentralbord Lillestrøm Sportsklubb
Telefon 63 80 56 60

Epost: lsk@lsk.no
Scouting tickets: Information here
Player recruitment: recruitment@lsk.no

Administrasjonen

Daglig leder / Markedsdirektør
Robert Lauritsen

Mobil: 90 77 51 86
Epost: robert@lsk.no

Salgssjef
Espen Søgård

Mobil: 90 04 27 61
Epost: espen@lsk.no

Regnskapssjef
Linda Djupnes

Mobil: 92 22 92 27
Epost: linda@lsk.no

Arrangementssjef
Truls Olsen

Mobil: 92 89 31 96
Epost: truls@lsk.no

Mediesjef
Ståle Lindblad

Mobil: 905 905 08
Epost: sl@lsk.no

 

Administrasjonsmedarbeider
Bente Hvalshagen

Mobil: 94 89 08 09
Epost: bente@lsk.no

 

Sport

Sportsdirektør
Torgeir Bjarmann

Mobil: 
Epost: 

Sports- og klubbadministrator / Head of Sports Administration
Simon Mesfin

Mobil: 938 21 793
Epost: simon@lsk.no
Player recruitment: recruitment@lsk.no

 

Hovedtrener
Runar Kristinsson

Mobil: 
Epost: 

 

Assistenttrener
Sigurdur Eyjolfsson

Mobil: 
Epost: 

 

Spillerutvikler
Arild Sundgot

Mobil: 
Epost: 

 

Keepertrener
Onar Nymoen

Mobil: 
Epost: 

 

Sportskoordinator
Tor Arne Solberg

Mobil: 
Epost: 

 

Assisterende sportskoordinator
Ole Vidnes

Mobil: 
Epost: 

 

Fysioterapeut
Erik Kveen

Mobil: 
Epost: 

 

Fysioterapeut
XXX

Mobil: 
Epost: 

 

Lege
Bjørn Schulzen

Mobil: 
Epost: 

 

Akademiet

 

Akademisjef
Vegar Frey

Mobil: 410 38 717
Epost: vegar@lsk.no

 

Utviklingsleder
Jan Roger Sannerud

Mobil: 
Epost: akademiet@lsk.no

 

Restaurant / Selskapslokaler

Kjøkkensjef
Thomas Olsen

Mobil: 92 01 39 37
Epost: thomas@lsk.no

 

Eiendom / Stadion

Banemester
Terje Hveding

Mobil: 91 67 01 47
Epost: thv@lsk.no

 

IT

Systemansvarlig
Kjell Nystrøm

Mobil: 47 27 46 60
Epost: kjell.nystroem@lsk.no

 

Styret

Styreleder

Owe Halvorsen

91 74 82 38

oh@halvorsenco.no

Nestleder

Bjarne Sognnæs

   

Styremedlem

Odd Iver Pellfoch

   

Styremedlem

Nordis Vik Olausson

   

Styremedlem

Bjørnar Sollie

   

Styremedlem

Morten Bergheim

   

Styremedlem

Elin Krokan

   

Styremedlem

Per Christian Eidevik

   
 

Styret ungdomsavdelingen

Styreleder

Tina S. Grønlund

 

tina.svensson@lillestrombanken.no

Nestleder

     

Styremedlem

     

Styremedlem

     
Arnold Origi mot Vålerenga
Siste nytt
Sammendrag av derbymatchen
Lillestrøm - Vålerenga 2-0
Jubel mot Vålerenga
Siste nytt
Overbevisende seier mot Vålerenga
Lillestrøm - Vålerenga 2-0
Fred Friday jubler etter scoring mot Vålerenga
Siste nytt
LSK leder 2-0 til pause
Lillestrøm - Vålerenga (2-0)
Garderoben før Enga
Siste nytt
Klart til derbymatch
Lillestrøm - Vålerenga kl 15:30

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

Sammendrag av derbymatchen

Overbevisende seier mot Våler...

LSK leder 2-0 til pause

Klart til derbymatch

Derbyminner

Klart til fotballfest

Mest lest
Vi kan bli enda bedre i år!
Arnold Origi mener LSK kan bli enda bed...
Åpner borte mot Haugesund
Spilleplanen for Tippeligaen 2014 er kl...
Sesongkort på billigsalg
-En drøm å få spille for LSK
- Endelig er Tommy på plass igjen

Partnere