Kontaktinformasjon Lillestrøm Sportsklubb

Post- og besøksadresse:

Lillestrøm Sportsklubb
C.J. Hansensvei 7
2007 Kjeller


Sentralbord Lillestrøm Sportsklubb
Telefon 63 80 56 60

Mailadresse: lsk@lsk.no

Administrasjon:

Daglig leder

Anita Westby Bjerke

Mobil: 951 48 232
Faks: 63 80 56 70
Epost: anita.bjerke@lsk.no

   

Økonomiavdelingen:

 

Controller 

Svein Asmyhr

Mobil: 90 61 61 32
Faks: 63 80 56 70
Epost:
svein@lsk.no

 

Regnskapssjef
Linda Djupnes

 

Mobil: 92 22 92 27
Faks: 63 80 56 70
Epost:
linda@lsk.no

Marked/Media

 

Markedsdirektør

Robert Lauritsen

 

Mobil: 90 77 51 86

Faks: 63 80 56 70

Epost: robert@lsk.no

 

 

Arangementssjef 

Truls Olsen

Mobil: 92 89 31 96
Faks: 63 80 56 70
E-post:
truls@lsk.no

 
 

 

Sportsavdelingen:

 

 

Sportsdirektør

Torgeir Bjarmann

Tlf: 63 80 56 60
Faks: 63 80 56 70
Epost: lsk@lsk.no

 

Sportsadministrator

Simon Mesfin

Mobil: 938 21 793
Faks: 63 80 56 70
Epost: simon@lsk.no

 

Utviklingsansvarlig

Roy-Kenneth Torkildsen

E-post:
rkt@lsk.no

Drift / Eiendom:

 

 

Kjøkkensjef

Thomas Olsen

Mobil: 92 01 39 37
Faks: 63 80 56 70
Epost:
thomas@lsk.no



 

Systemansvarlig

Kjell Nystrøm

Mobil: 47 27 46 60
Faks: 63 80 56 70
Epost:
kjell.nystroem@lsk.no



 

Banemester

Terje Hveding

 

Mobil: 91 67 01 47
Faks: 63 80 56 70
Epost:
thv@lsk.no

 

 

Baneassistent

Norman Christiansen

Mobil: 92 61 41 74

 

 

LSKs ungdomsavdeling

Avd. leder UA

Espen Søgård

Mobil: 90 04 27 61
Faks: 63 80 56 70
Epost: espen@lsk.no









Ønsker du kontakt, men ikke vet helt hvem du skal kontakte? Ring til 63 80 56 60 eller send en e-post til lsk@lsk.no .







Kontaktinformasjon LSK-organisasjonen

LSK-styret 2014

Kontakt styret på lsk@lsk.no

 

Leder

Heidi Scheie

 

Nestleder

Bjørnar Sollie

 

Styremedlem 3

Henning Harborg

 

Styremedlem 4

Anja Snedsbøl

 

Styremedlem 5

Jo Henning Espevalen

 

Styremedlem 6

Bjørn Sandberg

 

Styremedlem 7

Ronny Blomseth

 

Styremedlem 8

Bjarne Sognnæs





Ungdomsavdelingens styre 2014:



Leder

Tina S. Grønlund

tina.svensson@lillestrombanken.no

 

Nestleder

Bjørnar Sollie

bjornar.sollie@obos.no

 

Medlem, Turneringsleder



Sportslig leder 

Jøran Skøien

 

Medlem, kioskansvarlig

Mette-Lill Olaisen Midtflø

 

Medlem, utstyr/materiell/Web

Ove Hjertenes
 

ove.hjertenes@gmail.com

 

Medlem

Siw Hellegaard
 

siw.hellegaard@netcom-gsm.no

 

Medlem


Rune Vieskar

rune.vieskar@perkinelmer.com



 

Åråsen Eiendom AS:



Styreleder


Heidi Scheie



Nestleder

Owe Halvorsen




Styremedlem

Per Mathisen



Styremedlem

Henning Harborg


Styremedlem

Per Berg



Styremedlem

Ronny Blomseth

 

Styremedlem

Roy Tselentis




 

knudtzon-scoring-lsk-start-261014-SC.jpg
Siste nytt
Terminlista er klar for sesongen 2015
LSK åpner hjemme mot IK Start, 6. april. Alle LSKs kamper finner du her.
Sesongkort2015 mobil
Siste nytt
NÅ KAN DU FORNYE SESONGKORTET DITT HELT FRAM TIL 20. DESEMB...
Alle som ønsker å beholde sitt sete har anledning til det frem til 20. desember. Etter de...
Mimmi
Siste nytt
Mimmi klar for 2 nye år
Mimmi Løfwenius har skrevet under 2 nye år for LSK Kvinner
Nordermoen - Junior Elite
Siste nytt
Nordermoens resignering er klar!
Simen Nordermoen signerer ny ett-års kontrakt med Lillestrøm SK.

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

Terminlista er klar for seson...

NÅ KAN DU FORNYE SESONGKORTET...

Mimmi klar for 2 nye år

Nordermoens resignering er klar!

Oppummering fra året

Endringer i styret i Lillestrøm Sportsk...

Mest lest
Åpner borte mot Haugesund
Spilleplanen for Tippeligaen 2014 er kl...
Sesongkort på billigsalg
Har du ikke funnet ut av hvor mye det k...
-En drøm å få spille for LSK
- Endelig er Tommy på plass igjen

Kamper

Se alle

Partnere