Kontaktinformasjon Lillestrøm Sportsklubb

Post- og besøksadresse:

Lillestrøm Sportsklubb
C.J. Hansensvei 7
2007 Kjeller


Sentralbord Lillestrøm Sportsklubb
Telefon 63 80 56 60

Mailadresse: lsk@lsk.no

Administrasjon:

Daglig leder

Anita Westby Bjerke

Mobil: 951 48 232
Faks: 63 80 56 70
Epost: anita.bjerke@lsk.no

 

Driftsjef / avdelings leder LSK-shop    

Frank Grønlund
 

Mobil: 97 74 34 26 

Faks: 63 80 56 70

Epost: frank@lsk.no

Økonomiavdelingen:

 

Controller 

Svein Asmyhr

Mobil: 90 61 61 32
Faks: 63 80 56 70
Epost:
svein@lsk.no

 

Regnskapssjef
Linda Djupnes

 

Mobil: 92 22 92 27
Faks: 63 80 56 70
Epost:
linda@lsk.no

Marked/Media

 

Markedsdirektør

Robert Lauritsen

 

Mobil: 90 77 51 86

Faks: 63 80 56 70

Epost: robert@lsk.no

 

 

Arangementssjef 

Truls Olsen

Mobil: 92 89 31 96
Faks: 63 80 56 70
E-post:
truls@lsk.no

Medieansvarlig på hjemmekamper

Aleksander Neely

Mobil: 40491199
E-post: ajn@lsk.no

 

 

Sportsavdelingen:

 

Sportsdirektør

Torgeir Bjarmann

Tlf: 63 80 56 60
Faks: 63 80 56 70
Epost: lsk@lsk.no

 

Sportsadministrator

Simon Mesfin

Mobil: 938 21 793
Faks: 63 80 56 70
Epost: simon@lsk.no

 

Utviklingsansvarlig

Roy-Kenneth Torkildsen

E-post:
rkt@lsk.no

Drift / Eiendom:

 

 

Kjøkkensjef

Thomas Olsen

Mobil: 92 01 39 37
Faks: 63 80 56 70
Epost:
thomas@lsk.no



 

Systemansvarlig

Kjell Nystrøm

Mobil: 47 27 46 60
Faks: 63 80 56 70
Epost:
kjell.nystroem@lsk.no



 

Banemester

Terje Hveding

 

Mobil: 91 67 01 47
Faks: 63 80 56 70
Epost:
thv@lsk.no

 

 

Baneassistent

Norman Christiansen

Mobil: 92 61 41 74

 

 

LSKs ungdomsavdeling

Avd. leder UA

Espen Søgård

Mobil: 90 04 27 61
Faks: 63 80 56 70
Epost: espen@lsk.no









Ønsker du kontakt, men ikke vet helt hvem du skal kontakte? Ring til 63 80 56 60 eller send en e-post til lsk@lsk.no .







Kontaktinformasjon LSK-organisasjonen

LSK-styret 2014

Kontakt styret på lsk@lsk.no

 

Leder

Heidi Scheie

 

Nestleder

Bjørnar Sollie

 

Styremedlem 3

Henning Harborg

 

Styremedlem 4

Anja Snedsbøl

 

Styremedlem 5

Jo Henning Espevalen

 

Styremedlem 6

Bjørn Sandberg

 

Styremedlem 7

Ronny Blomseth

 

Styremedlem 8

Bjarne Sognnæs





Ungdomsavdelingens styre 2014:



Leder

Tina S. Grønlund

tina.svensson@lillestrombanken.no

 

Nestleder

Bjørnar Sollie

bjornar.sollie@obos.no

 

Medlem, Turneringsleder



Sportslig leder 

Jøran Skøien

 

Medlem, kioskansvarlig

Mette-Lill Olaisen Midtflø

 

Medlem, utstyr/materiell/Web

Ove Hjertenes
 

ove.hjertenes@gmail.com

 

Medlem

Siw Hellegaard
 

siw.hellegaard@netcom-gsm.no

 

Medlem


Rune Vieskar

rune.vieskar@perkinelmer.com



 

Åråsen Eiendom AS:



Styreleder


Heidi Scheie



Nestleder

Owe Halvorsen




Styremedlem

Per Mathisen



Styremedlem

Henning Harborg


Styremedlem

Per Berg



Styremedlem

Ronny Blomseth

 

Styremedlem

Roy Tselentis




 

LSK Kvinner
Siste nytt
Før Grand-Bodø - LSK Kvinner
Runde 19 i Toppserien står for tur og vi skal til Bodø.
lsk-rbk-sr-2013-11-10-kfl2
Siste nytt
Lillestrøm - Rosenborg på fredag
Det blir flomlys, det blir dugg i gresset, det blir Åråsen stadion på sitt beste!
Norge
Siste nytt
Nytt uttak for Keivan
Keivan Ghaedamini skal nok en gang delta på Norges G18-landslag.
Statstikk-Jostein
Siste nytt
Bak poengene og målene - del 3
Vi ser litt på hva som ligger bak klubben LSK Kvinner. Idag er det fysio Jostein Liabø so...

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

Før Grand-Bodø - LSK Kvinner

Lillestrøm - Rosenborg på fre...

Nytt uttak for Keivan

Bak poengene og målene - del 3

​Ny seier for LSK 2

LSK 2 møter Gran

Mest lest
Åpner borte mot Haugesund
Spilleplanen for Tippeligaen 2014 er kl...
Sesongkort på billigsalg
Har du ikke funnet ut av hvor mye det k...
-En drøm å få spille for LSK
- Endelig er Tommy på plass igjen

Kamper

Se alle

Partnere